Do 450 zł zwrotu za zakup sprzętu AGD Amica

950 tys. zł – to łączna wartość nagród w najnowszej promocji Amica. Od 2 marca wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup urządzeń do zabudowy polskiego producenta, otrzymają zwrot w wysokości nawet 450 zł.

Nowa ogólnopolska akcja Amica to propozycja dla osób poszukujących do swojej kuchni użytecznych i wyposażonych w funkcjonalne rozwiązania najwyższej jakości sprzętów AGD. Za zakup jednego z wybranych piekarników z linii INTEGRA oraz IN. i dowolnej czteropolowej płyty grzejnej, otrzymają oni kartę przedpłaconą o wartości 200 zł. Klienci, którzy zdecydują się dodatkowo na zakup okapu o wartości nie niższej niż 349 zł otrzymają kartę o wartości 300 zł. Osoby, które wyposażą swoją kuchnię w 5 różnych sprzętów (piekarnik, płyta grzejna, okap i zmywarka Amica lub lodówka Amica) otrzymają zwrot w wysokości aż 450 zł.

Promocja jest dostępna w dobrych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Promocja potrwa do 2 maja 2018 roku lub do wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne są na stronie: https://www.amica.pl/zyskajity

Do 450 zł zwrotu za zakup sprzętu AGD Amica