DTS612 nowa szczoteczka soniczna marki Blaupunkt

Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej jest niezbędne, by cieszyć się pięknym uśmiechem i świeżym oddechem. Pielęgnacja zębów i dziąseł wpływa również na cały organizm, gdyż źle prowadzona może doprowadzić do szeregu komplikacji zdrowotnych. Dlatego tak ważne jest, by szczoteczka do zębów umożliwiała skuteczne i bezpieczne czyszczenie jamy ustnej.

Nowa zczoteczka soniczna Blaupunt DTS612 to wysokiej jakości, specjalistyczny produkt przeznaczony dla osób, dla których prawidłowa higiena jamy ustnej stanowi ważny punkt każdego dnia.

Szczoteczka DTS612 działa na zasadzie generowania drgań ultradźwiękowych. Wysoka amplituda i częstość drgań przenoszona jest na głowice szczoteczki i powoduje drgania włosia, które czyści nasze zęby. Ten sposób działania szczoteczki jest szczególnie polecany osobom z nadwrażliwością zębów i parodontozą, ponieważ w przeciwieństwie do głowic rotacyjnych, głowica szczoteczki sonicznej jest bardzo delikatna dla powierzchni zębów oraz dziąseł. Dzięki zastosowaniu technologii UltraSonic Vibration, główka szczoteczki wykonuje do 48 000 ruchów szczotkujących na minutę, skutecznie usuwając płytkę nazębną ruchami wymiatającymi, szczególnie zalecanymi przez stomatologów.

Mimo tak dużej ilości drgań i dużej skuteczności, szczoteczka jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu. Ze względu na doskonałą penetrację przestrzeni międzyzębowych i trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, szczoteczki soniczne są szczególnie polecane osobom noszącym aparaty ortodontyczne.

Model DTS612 oferuje cztery tryby pracy, co sprawia, że użytkownik może dopasować sposób działania szczoteczki do swoich potrzeb i preferencji. Po wybraniu pierwszego trybu – delikatnego, ilość drgań oraz amplituda wychyleń włosia jest najmniejsza, co z pewnością docenią osoby cierpiące na nadwrażliwość zębów lub posiadające dużą ilość plomb i wypełnień. Drugi program – codzienny, jest zalecany domyślnie do codziennego stosowania u większości użytkowników i oferuje optymalne działanie urządzenia. Włączając trzeci program – wybielający, uzyskujemy najwyższą ilością drgań głowicy, a szczoteczka pracuje z najwyższą wydajnością przywracając zębom naturalny, biały kolor. Czwarty, ostatni program – masujący, wprowadza głowicę w dodatkowy ruch pulsacyjny, na zmianę szybki i wolny, masując dziąsła i poprawiając ich krążenie, co jest niezwykle istotne dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębowymi.

Szczoteczka Blaupunkt DTS612 została wyposażona w 2-minutowy timer, który pozwoli użytkownikowi kontrolować czas poświęcony na mycie zębów, a także 30-sekundową sygnalizację informującą, kiedy należy przejść do czyszczenia kolejnej strefy w jamie ustnej. Szczoteczka została również wyposażona w funkcję ochrony przed zbyt mocnym dociskiem do powierzchni zębów, zmniejszając wibrację głowicy.

DTS612 nowa szczoteczka soniczna marki Blaupunkt

Technologia USV zapewnia dynamiczne mycie zębów, a szybka częstotliwość drgań oraz duża amplituda ruchów włosia pozostawiają uczucie czystości. Szczoteczka PerfoBrush M idealnie masuje dziąsła, dodatkowo usuwając płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady, docierając do najbardziej niedostępnych miejsc.

W zestawie ze szczoteczką DTS612 znajdują się 2 wymienne końcówki. Należy pamiętać, że wedle zaleceń stomatologów, końcówki powinno się wymieniać na nowe po ok. 3 miesiącach użytkowania. Przypomni o tym specjalny wskaźnik, który wskaże, że końcówka powinna zostać wymieniona. Końcówki dostępne są w ofercie marki Blaupunkt jako akcesorium dodatkowe oznaczone symbolem ACC047.

Dane techniczne szczoteczki Blaupunkt DTS612:

  • Dynamiczne czyszczenie zębów dzięki technologii UltraSonic Vibration oraz do 48 000 ruchów szczotkujących na minutę
  • 4 tryby pracy: delikatny, codzienny, wybielający i masujący
  • 2-minutowy timer
  • 30-sekundowy mikro-timer pozwalający równomiernie myć strefy jamy ustnej
  • Ładowanie indukcyjne, stacja ładująca zasilana przez USB
  • Wskaźnik zużycia końcówki szczoteczki
  • Funkcja ochrony przed zbyt mocnym dociskiem szczoteczki (zmniejsza intensywność wibracji)
  • PerfoBrush M idealnie masuje dziąsła i usuwa płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady
  • 2 końcówki w zestawie (wymienne, dostępne akcesorium ACC047)
  • Kod EAN : 5901750503986