EB422VB oraz EB422VBX dwa nowe piekarniki z serii Amica IN

W ofercie ekskluzywnej linii sprzętów kuchennych – Amica IN dostępne są dwa nowe modele piekarników. Modele EB422VB oraz EB422VBX zostały zaprojektowane tak, by stanowiły połączenie nowoczesnego wzornictwa z rozwiązaniami ułatwiającymi osiąganie spektakularnych efektów kulinarnych. Piekarnik to centralne miejsce w każdej kuchni dlatego jego wybór nie powinien być przypadkowy. Linia sprzętów kuchennych Amica IN. przeznaczona jest dla osób poszukujących urządzeń, które przyciągają wzrok swoim designem oferując jednocześnie najnowsze rozwiązania technologiczne.

EB422VB oraz EB422VBX dwa nowe piekarniki z serii Amica IN

Dzięki funkcji Szybki Nagrzew nowe piekarniki rozgrzewają się aż o 20% szybciej i uzyskują 150°C w zaledwie 4 minuty. Precyzyjnie zaprojektowana dystrybucja ciepła zapewnia równomierne pieczenie. Oznacza to, że wszystkie potrawy po wyjęciu z piekarnika będą wypieczone i zarumienione w tym samym stopniu, bez względu na rozmieszczenie w piekarniku. Ustawieniami urządzenia można łatwo sterować dzięki nowoczesnemu programatorowi sensorowemu Ts z wyświetlaczem LED. Piekarnik można bez trudu utrzymać w czystości dzięki wymiennym wkładom katalitycznym, które zatrzymują tłuszcz oraz brud osiadający na jego ściankach dzięki porowatej powłoce przyciągającej cząsteczki zanieczyszczeń. By oczyścić wkłady wystarczy ustawić piekarnik na 250°C na sześćdziesiąt minut.

Piekarniki wyposażone zostały w tzw. Chłodny Front. Zastosowanie aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika, w tym szyby refleksyjnej, pozwoliło na obniżenie ich temperatury podczas pieczenia, eliminując tym samym ryzyko oparzenia przy przypadkowym dotknięciu. Bezpieczeństwo użytkowników zwiększają także teleskopowe prowadnice – funkcja Stop zapewnia stabilność podczas wyciągania z piekarnika nawet bardzo obciążonych i rozgrzanych blach.

EB422VB oraz EB422VBX dwa nowe piekarniki z serii Amica IN

Znajdź najniższą cenę piekarnika Amica EB422VB IN