Golarka do ubrań Blaupunkt RLR301 w walce ze zmechaceniami tkanin

Golarka do tkanin jest niezwykle przydatnym drobiazgiem, który powinien znaleźć się w każdym domu. Niezbędna okaże się zawsze wtedy, gdy chcemy odświeżyć swój ulubiony sweter lub usunąć zmechacenia z zimowego płaszcza.

W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli golarek do ubrań różniących się sposobem zasilania: sieciowym, bateryjnym i akumulatorowym. Pierwszy typ wymaga stałego dostępu do prądu, dlatego należy zwrócić uwagę na odpowiednią długość kabla, aby móc swobodnie korzystać z urządzenia. Drugi rodzaj nieco uniezależnia nas od dostępu do prądu, ale zmusza do posiadania zapasowych baterii. Najlepszym rozwiązaniem jest model z dołączoną ładowarką, który umożliwia użycie urządzenia w dowolnym momencie i dowolnym miejscu.

Golarka do ubrań Blaupunkt RLR301 w walce ze zmechaceniami tkanin

Nowa golarka do ubrań Blaupunkt RLR301 należy do ostatniego rodzaju, łącząc w sobie skuteczność, sprawność i niezależność. Do tego ładowanie przez interfejs USB pozwoli nam użyć uniwersalnej ładowarki do telefonu, bądź notebooka czy komputera, co znaczenie dopełnia komfortu obsługi. Powstałe na tkaninach zmechacenia są skutecznie wciągane i obcinane za pomocą wbudowanych trzech ostrych noży o średnicy 4,2 cm, co daje nam zadowalający efekt w postaci gładkich ubrań i gwarancję, że nasza garderoba jest bezpieczna. Plastikowy pojemnik, w którym zbierają się zmechacenia, można łatwo opróżniać i czyścić. Ergonomiczny uchwyt oraz cicha praca sprawiają, że usuwanie odstających i niechcianych fragmentów tkaniny stanie się wygodne i bezproblemowe, a twoje ubrania gładkie i odnowione.

Golarka do ubrań Blaupunkt RLR301 w walce ze zmechaceniami tkanin

Pełne naładowanie po 8 godzinach daje aż 45 minut ciągłej pracy urządzenia, co pozwala bardzo dokładnie wygładzić materiał i szybko uzyskać pożądany efekt.

Dane techniczne golarki do ubrań Blaupunkt RLR301:

  • Zasilanie akumulatorowe
  • Czas pracy do 45 min na jednym ładowaniu, pełne naładowanie po 8 godzinach
  • Ładowanie USB
  • Ergonomiczny uchwyt
  • Wysokiej jakości akumultor NiMH
  • Średnica ostrzy 4,2cm
  • Zasilanie: 5V, 0,2A
  • Waga: 0,15kg
  • Kod EAN: 5901750502361
Znajdź najniższą cenę na golarki do odzieży