IXO Gold&Black – jubileuszowa edycja kultowej wkrętarki Bosch na 15-sto lecie produktu

Elegancka czerń, złoty dekor i miękka, materiałowa metka również w kolorze złotym, tak wygląda nowa jubileuszowa wersja wkrętarki Bosch IXO Gold&Black.

IXO Gold&Black - jubileuszowa edycja kultowej wkrętarki Bosch na 15-sto lecie produktu

IXO to najpopularniejsza na świecie wkrętarka, która cieszy się wśród majsterkowiczów opinią narzędzia kultowego. Od 15 lat oferuje wszechstronną pomoc w wielu domach: potrafi wkręcać pod kątem, otworzyć butelkę wina, doprawić potrawy, rozpalić grill, ciąć najróżniejsze materiały, a nawet przycinać trawę i krzewy – mała i praktyczna wkrętarka oferuje dodatkowe możliwości zastosowania dzięki dziewięciu adapterom IXO Collection. Teraz IXO Gold&Black w nowej odsłonie wkręca wkręty jeszcze piękniej niż dotychczas.

IXO Gold&Black - jubileuszowa edycja kultowej wkrętarki Bosch na 15-sto lecie produktu

Mała, lekka i poręczna – aby zrewolucjonizować rynek narzędzi dla majsterkowiczów nie potrzeba wielkiego formatu. IXO z powodzeniem udowodniła tę tezę. Od roku 2003 Bosch konsekwentnie rozwija koncepcję IXO, przedstawiając kolejne generacje: od IXO I do IXO V. O coraz to nowe adaptery wzbogacała się sukcesywnie także IXO Collection. Tym samym wkrętarka IXO zawsze trafia w potrzeby użytkowników: do tej pory sprzedano jej już ponad 17 milionów sztuk. Status narzędzia kultowego wśród majsterkowiczów wkrętarka zawdzięcza swojej funkcjonalności i gotowości do pracy w każdej chwili, a także kompaktowemu formatowi, ergonomicznej konstrukcji oraz intuicyjnej obsłudze. IXO robi na rynku furorę także dzięki edycjom specjalnym takim właśnie jak IXO Gold&Black czy sprzedawaną w 2010 roku IXO Swarovski. Poprzednia edycja specjalna IXO budziła zachwyt obudową wysadzaną kryształami Swarovski, dzięki czemu użytkownik mógł zadać szyku nawet podczas pracy w domu lub w ogrodzie.

Nacięcie proste, krzyżowe i Torx – wyrażone literami dają skrót I-X-O. Te trzy typy nacięć wkrętów stały się inspiracją dla nazwy wkrętarki, która przed 15 laty weszła na rynek z zamiarem podbicia świata – dziś narzędzie świętuje kolejny sukces, odziane w elegancką czerń i złoto.

IXO Gold&Black - jubileuszowa edycja kultowej wkrętarki Bosch na 15-sto lecie produktu

Edycja jubileuszowa zawiera wkrętarkę akumulatorową w wysokiej jakości czarnym futerale zapinanym na suwak w kolorze złotym. W wyposażeniu standardowym znajduje się ładowarka micro USB, umożliwiająca jeszcze bardziej elastyczne korzystanie z narzędzia, oraz 10 końcówek wkręcających w kolorze złotym, podkreślającym wyjątkową okazję. Z okazji jubileuszu w programie osprzętu Bosch pojawił się także specjalny 27-częściowy zestaw końcówek wkręcających i grzechotek.

Dane techniczne

IXO Gold&Black

Napięcie/pojemność akumulatora

3,6 V Li-Ion / 1,5 Ah

Prędkość obrotowa bez obciążenia

215 min-1

Maks. moment obrotowy

4,5 Nm

Maks. średnica wkrętów

5 mm

Czas ładowania akumulatora

3 h

Waga z akumulatorem 1,5 Ah

300 g

W wyposażeniu standardowym

wkrętarka IXO w miękkim futerale wraz z ładowarką micro USB i zestawem 10 końcówek wkręcających

Znajdź najniższą cenę wkrętarki Bosch IXO