Jesienne nowości małego AGD od Amica

Amica od pokoleń towarzyszy Polakom w kuchni i dokładnie wie, czego w niej potrzebują. Przygotowanie posiłku często wymaga pomocy niewielkich sprzętów AGD, takich jak blender, czajnik czy parowar, które znacząco ułatwiają codzienne życie. Na tegorocznej Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD w Berlinie, która odbyła się na początku września, Amica zaprezentowała wiele nowości w segmencie małego AGD, który od kilku lat konsekwentnie rozwija zyskując grono zadowolonych użytkowników.

Jesienne nowości małego AGD od Amica

Parowar PT 4011

Jesienne nowości małego AGD od Amica

Gotowanie na parze z roku na rok zyskuje na popularności. Przygotowanie pysznego, niskokalorycznego i pełnego cennych wartości odżywczych posiłku jeszcze nigdy nie było tak proste. Z pomocą przychodzą rewelacyjne sprzęty do gotowania na parze, takie jak dwustrefowy, 11-litrowy parowar Amica PT 4011. To wielofunkcyjne urządzenie, w którym z powodzeniem ugotujesz jednocześnie warzywa, mięso, jak i ryż! Wyróżnikiem tego parowaru są dwie strefy o niezależnej regulacji czasu i temperatury oraz aromatyzer, który pozwoli przygotować niezwykle aromatyczne dania dla całej rodziny. Wyświetlacz LCD, zabezpieczenie
przed przegrzaniem oraz 6 gotowych programów gotowania zagwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz sprawią, że gotowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Jesienne nowości małego AGD od Amica

Czajnik KF 4041

Jesienne nowości małego AGD od Amica

Niepozorne urządzenie, które ułatwia tak wiele! Czajnik Amica KF 4041 o pojemności 1,7 l to odpowiedź na zapotrzebowania konsumentów. Nie chodzi przecież wyłącznie o gotowanie wody, ale przede wszystkich o piękny i elegancki wygląd oraz detale konstrukcyjne, takie jak obrotowa podstawa 360⁰, płaski element grzejny czy filtr antywapienny. Czajnik wyróżnia się designem retro, który podkreśla zwłaszcza stylowy wskaźnik temperatury. Urządzenie wyposażone jest w kontroler Otter, który zapewnia nie tylko bezpieczeństwo użytkowania, ale także oszczędność czasu i pieniędzy, gdyż wydłuża żywotność sprzętu. Ponadto, dzięki
wbudowanemu zabezpieczeniu przed przegrzaniem, czajnik Amica KF 4041 staje się produktem kompleksowo dostosowanym do potrzeb wymagających klientów.

Jesienne nowości małego AGD od Amica

Blender ręczny BL 6014

Jesienne nowości małego AGD od Amica

Blender ręczny z powodzeniem może zastąpić niejeden robot kuchenny. Jest jednak bardziej poręczny i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w kuchni. Blender ręczny Amica BL 6014 to sprzęt o mocy 800 W, który posiada odkręcaną końcówkę ze stali szlachetnej, ubijak do piany, rozdrabniacz o pojemności 500 ml i kubek o pojemności 800 ml, z pokrywką. Z pomocą tego blendera z łatwością utrzesz, posiekasz i rozdrobnisz potrzebne składniki. Wyposażony został w funkcję SmoothControl, żeby blendowanie zawsze przyniosło idealne efekty, niezależnie od twardości użytych produktów. To jeden z tych sprzętów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni.

Jesienne nowości małego AGD od Amica