JSM 4012 nowa wyciskarka wolnoobrotowa Amica

Zjedzenie zalecanych pięciu porcji warzyw i owoców dziennie wydaje się niemal niemożliwe. Dużo łatwiej jest je wypić w postaci świeżo wyciskanych soków!

Nowy model wyciskarki Amica wyposażono w rozwiązania, dzięki którym przygotowanie pełnych witamin owocowo warzywnych napojów jest wygodne i szybkie.

Dotykowy panel sterowania

Witaminy najlepiej czerpać prosto z natury. Picie świeżo wyciskanych soków to wspaniały sposób na to, by dodać sobie energii i uzupełnić swoją dietę o niezbędne składniki mineralne. Amica wprowadziła właśnie nowy model wyciskarki wolnoobrotowej JSM 4012 – idealny dla wszystkich osób, które chcą zdrowo się odżywiać.

Przyrządzenie świeżych soków jest bardzo łatwe dzięki dotykowemu panelowi sterowania – za jego pomocą możemy zarówno włączać i wyłączać urządzenie, jak i uruchamiać program, który służy do mieszania ze sobą różnych soków. Zastosowanie dotykowego panelu to rozwiązanie nie tylko praktyczne – brak tradycyjnych przycisków sprawił, że wyciskarka wyróżnia się również estetyką wykonania.

JSM 4012 nowa wyciskarka wolnoobrotowa Amica

Szybko i cicho

67 obrotów na minutę – nowa wyciskarka pracuje z wysoką prędkością, dzięki czemu nawet spiesząc się rano do pracy czy szkoły zdążymy przygotować szklankę prawdziwej witaminowej bomby, która doda nam energii na cały dzień. Wyciskarka pracuje bardzo cicho (poniżej 65dB) dlatego odgłosy pracującego sprzętu nie będą przeszkadzały pozostałym, śpiącym współlokatorom.

JSM 4012 nowa wyciskarka wolnoobrotowa Amica

Bezproblemowe czyszczenie

Wyciskarkę łatwo utrzymać w czystości dzięki situ ze stali nierdzewnej, które zapobiega zatykaniu się urządzenia. Nowy model wyposażony jest w aż dwa takie sita, dzięki czemu, wyciskarka będzie dłużej pracować na najwyższych obrotach. Urządzenie jest bardzo kompaktowe i nie zajmuje dużo miejsca.

Pełne witamin świeżo wyciskane soki to niezbędny element diety wszystkich osób, które chcą zdrowo żyć. Dzięki nowej wyciskarce wolnoobrotowej Amica zwiększenie ilości warzyw i owoców w codziennej diecie nie jest już takie trudne.