Najlepsze prezenty dla majsterkowiczów od firmy Bosch

Czas kupowania prezentów zbliża się wielkimi krokami. Jeśli więc szukasz upominku dla osoby, która lubi samodzielnie dekorować wnętrza, tworzyć praktyczne projekty lub majsterkować? Elektronarzędzia Bosch będą doskonałym wyborem.

Pistolet do klejenia na gorąco

Najlepsze prezenty dla majsterkowiczów od firmy Bosch

Pistolet do klejenia na gorąco jest niezastąpiony podczas wykonywania świątecznych dekoracji, ozdobnych ramek, zaproszeń na wyjątkowe okazje i wielu innych mniejszych i większych projektów plastycznych. Bosch oferuje dwa akumulatorowe narzędzia: GluePen oraz PKP 3,6 Li, – oba łatwe w obsłudze i niezwykle wygodne w użytkowaniu. Taki prezent ucieszy dużych i trochę mniejszych projektantów i dekoratorów!

Znajdź najniższą cenę Bosch GluePen

Dalmierz Bosch ZAMO

Najlepsze prezenty dla majsterkowiczów od firmy Bosch

Laserowe dalmierze Bosch pomogą szybko zmierzyć przestrzeń w domu. Dzięki temu błyskawiczne dowiemy się, czy nowy mebel zmieści się w zaplanowanym przez nas miejscu i obliczymy, ile materiału potrzebujemy, aby wykonać remont. Dalmierz Bosch ZAMO o zasięgu 20 metrów to praktyczny gadżet, który z powodzeniem zastąpi niewygodną metrówkę. Szczególnie ucieszy osoby, lubiące zmiany we wnętrzach i planujące remont czy budowę domu.

Znajdź najniższą cenę Bosch ZAMO

IXO – wkrętarka z opcją relaksu

Najlepsze prezenty dla majsterkowiczów od firmy Bosch

IXO to kultowa wkrętarka marki Bosch, której na całym świecie sprzedano już kilkanaście milionów egzemplarzy. Na rynku dostępna jest jej piąta wersjaz praktyczną diodą led pozwalającą dokładnie oświetlić miejsce prac. Posiada wiele praktycznych adapterów, dzięki którym IXO zmienia się w narzędzie niezbędne, nie tylko przy skręcaniu mebli ale np. do rozpalania grilla. Znajdziemy wśród nich adapter umożliwiający wkręcanie śrub przy krawędziach, pod kątem, ale też np. IXO Vino który zmienia wkrętarkę w korkociąg, IXO Spice Mill, będący młynkiem do przypraw. To nie wszystko IXO posiada adapter do przycinania traw i krzewów! IXO to świetny prezent dla osób kochających swój dom, gotowanie i dobrą zabawę. Idealny także jako prezent dla młodej pary!

Znajdź najniższą cenę Bosch IXO

dostępne są: IXO Spice – adapter do mielenia przypraw, IXO Vino – adapter do otwierania wina, IXO BBQ – adapter do rozpalania grilla, IXO Garden – przystawka do trawy i krzewów, IXO Cutter – adapter tnący oraz adapter kątowy i adapter mimośrodowy.

Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 220 CE

Najlepsze prezenty dla majsterkowiczów od firmy Bosch

Bardziej zaawansowany majsterkowicz ucieszy się z narzędzia wielofunkcyjnego Bosch. Szlifowanie, cięcie, piłowanie – to wszystko jest możliwe z użyciem tylko jednego narzędzia, wystarczy zmienić akcesoria. Bosch PMF 220 CE jest kompatybilny z całą gamą osprzętu Starlock, więc można go wykorzystać do wielu prac.

Znajdź najniższą cenę Bosch PMF 220 CE

przygotowano na podstawie materiałów firmy Bosch