Nowa smart żarówka Tapo L510E od TP-Link

Urządzenia SMART stają się coraz popularniejsze i szerokim strumieniem trafiają do naszych domów. Jednym z takich urządzeń jest SMART żarówka firmy TP-Link oznaczona symbolem Tapo L510E.

Nowa smart żarówka Tapo L510E od TP-Link

Żarówka Tapo L510E sprawdzi się idealnie dla osób, które chcą stworzyć ciekawy klimat w domu i dla tych, którzy często podróżują. Dzięki żarówkom Tapo zarządzanie oświetleniem w domu staje banalnie proste. Wystarczy smartfon lub tablet z zainstalowaną aplikacją Tapo i użytkownik może zarządzać światłem i dostosowywać jasność w zależności od sytuacji czy pory dnia. Ponadto dzięki aplikacji można śledzić zużycie energii, ustawiać harmonogram czy timer działania żarówki. Tapo L510E nie wymaga innych urządzeń, wystarczy jej sieć bezprzewodowa.

Atutem żarówki jest możliwość zapisywania wybranych scen. Wystarczy znaleźć idealne ustawienie i zapisać je pod wybraną nazwą. Dzięki temu, każde spotkanie z przyjaciółmi czy wieczór filmowy będzie wzbogacony o idealną oprawę świetlną. Tryb wschodu i zachodu słońca pozwala na to, aby światło włączało lub wyłączało się automatycznie, w zależności od pory dnia.

Nowa smart żarówka Tapo L510E od TP-Link

Żarówką Tapo L510E można zarządzać głosowo. Wystarczy zintegrować żarówkę z Amazon Alexa czy Asystentem Google, aby włączyć światło w sypialni czy zmienić jasność w salonie.

Żarówka i aplikacja Tapo zapewniają możliwość zarządzania L510E z każdego miejsca i w każdej chwili. Dzięki aplikacji, będąc na wakacjach z rodziną, użytkownik nie musi martwić się o nieproszonych gości w twoim domu. Tryb „Poza domem” sprawia, że światło zapala się i gaśnie o przypadkowych porach, co sprawia wrażenie, jakby ktoś z domowników znajdował się w środku. Światła zapalające się w różnym czasie i w różnych pomieszczeniach domu mogą skutecznie odstraszyć potencjalnego włamywacza.

Nowa smart żarówka Tapo L510E od TP-Link

Konfiguracja żarówki jest banalnie prosta, wystarczy połączyć Tapo L510E z domową siecią Wi-Fi i podążać za wskazówkami w aplikacji, urządzenie nie potrzebuje huba ani żadnych innych urządzeń, aby zarządzać oświetleniem. Zaawansowana technologia LED, którą zastosowano w żarówce Tapo L510E jest mniej energochłonna niż większość żarówek tego typu, dzięki czemu rachunki za energię będą jeszcze niższe.

Właściwości żarówki Tapo L510E Smart Wi-Fi ze ściemniaczem:

  • Zmienne światło (dostosowywanie jasności) – Dostosowanie oświetlenia do sytuacji i pory dnia, by zawsze czuć się w swoim domu komfortowo.
  • Zmienne światło (zapisywanie ustawień) – Możliwość zapisania ustawień i następnie szybkiego ich wybierania.
  • Harmonogram (czasy własne) – Możliwość ustalenia o jakich porach światło będzie się zapalać i przygasać.
  • Harmonogram (tryb wschodu i zachodu słońca) – Włączanie i wyłączanie automatyczne światła, zgodne ze strefą czasową.
  • Kontrola głosem – Możliwość połączenia z Alexa Amazon lub Asystentem Google kontrolowania żarówki głosem.
  • Zdalne zarządzanie – Kontrolowanie światła żarówki, niezależnie od tego gdzie znajduje się użytkownik. Wystarczy aplikacja Tapo i dostęp do internetu.
  • Tryb Poza domem – Zmieniające się oświetlenie będzie symulowało obecność użytkownika w domu.