Nowe głośniki bezprzewodowe w ofercie firmy Platinet

W ofercie firmy Platinet pojawiła się nowa seria głośników bezprzewodowych Bluetooth należących do przystępnej cenowo marki Omega.

Nowe urządzenia wyróżniają się m.in. możliwością łączenia dwóch głośników w parę (True Wireless Stereo), systemem Karaoke, radiem FM i możliwością odtwarzania muzyki z zewnętrznych nośników pamięci.

Nowe głośniki bezprzewodowe w ofercie firmy Platinet

OG60, OG61 i OG62 to głośniki bezprzewodowe w obudowach stylizowanych na chromowane aluminium lub drewno. Dostępne są w trzech wielkościach:
• z 3-calowym głośnikiem o mocy 3W i baterią o pojemności 1200 mAh
• z 4-calowym głośnikiem o mocy 4W i baterią o pojemności 2000 mAh
• z 5-calowym głośnikiem o mocy 8W i baterią o pojemności 2000 mAh
Charakterystyczną cechą wszystkich wariantów jest obecność systemu True Wireless Stereo, dzięki któremu możliwe jest bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch głośników tworząc w ten sposób zestaw stereo. Modele OG60, OG61 i OG62 zostały wyposażone w złącze AUX, dzięki któremu możliwe jest przewodowe podłączenie zewnętrznych urządzeń takich jak odtwarzacz multimedialny. Do bezprzewodowej transmisji dźwięku wykorzystywana jest łączność Bluetooth 4.2.

Nowe głośniki bezprzewodowe w ofercie firmy Platinet
Omega OG70 i OG71 zostały wyposażone w 5-watowy głośnik, baterię o pojemności 1200 mAh. Nie zabrakło również złącza AUX, odbiornika FM, a także możliwości odtwarzania muzyki z pendrive’a lub kart pamięci MicroSD. Charakterystyczną cechą głośnika OG71 jest zastosowanie podgumowanego pokrycia obudowy, które zapewnia pewniejszy chwyt i większą odporność na zarysowania.

Nowe głośniki bezprzewodowe w ofercie firmy Platinet
W modelu OG72 zastosowano 2 głośniki o łącznej mocy wynoszącej 16W (2x 8W). Ważną cechą modelu jest funkcja karaoke (wbudowane 6,3-milimetrowe złącze Jack na mikrofon) i możliwość kontroli niskich tonów (bas). Urządzenie posiada również złącze AUX, port USB i slot kart pamięci MicroSD.
Omega OG73 to głośnik bezprzewodowy o łącznej mocy 20W. Jego charakterystyczne cechy to możliwość pracy w trybie karaoke (wbudowane złącze mikrofonowe), kolorowe oświetlenie LED oraz obudowa z motywem graficznym.

Nowe głośniki bezprzewodowe w ofercie firmy Platinet
W modelu Omega OG81 zastosowano 5-watowy głośnik oraz system karaoke. Wbudowane złącze AUX, slot kart pamięci, port USB, a także radio FM pozwalają odtwarzać ulubioną muzykę z wielu źródeł. Obudowa z wygodnym uchwytem umożliwia wygodny transport sprzętu.

Nowe głośniki bezprzewodowe w ofercie firmy Platinet

Wszystkie produkty firmy Platinet  objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski.

Znajdź najniższe ceny na głośniki przenośne Platinet