Polski okap wyspowy WK-10 ISLA BALMERA firmy Akpo

W ofercie firmy Akpo pojawił się nowy model okapu kuchennego przeznaczonego dla kuchni umieszczonych na wyspie kuchennej. WK-10 Isla Balmera to konstrukcja wyspowa, która nie tylko doskonale prezentuje się w kuchennej zabudowie, ale przede wszystkim pracuje wydajnie i komfortowo.

Polski okap wyspowy WK-10 ISLA BALMERA firmy Akpo

Niebanalna, cylindryczna konstrukcja okapu ma średnicę 40 cm. Została w całości zaprojektowana i wykonana w polskiej fabryce firmy Akpo z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych i nowoczesnych urządzeń, takich jak wycinarki laserowe, roboty spawalnicze 3D czy automaty do szlifowania. Wykończenie w stali inox idealnie współgra z aranżacją nowoczesnej kuchni. Urządzenie może pracować zarówno w trybie pochłaniacza, jak i wyciągu. Sterowane jest dotykowo dzięki wygodnemu w obsłudze panelowi Soft Touch. Obsługuje 4 zakresy prędkości (w tym funkcję Boost) i zostało wyposażone w timer.
Atutem okapu WK-10 Isla Balmera jest także jego duża wydajność, którą zapewnia solidny silnik. Dzięki niemu okap może pochłaniać nawet 800 m3/h, a więc sprawdzi się nawet w dużej, przestronnej kuchni. Urządzenie wyposażone jest w filtr przeciwtłuszczowy wykonany ze stali nierdzewnej. W konstrukcji okapu zastosowano też energooszczędne oświetlenie LED.
W zestawie z urządzeniem znajduje się pilot zdalnego sterowania.

Polski okap wyspowy WK-10 ISLA BALMERA firmy Akpo

Znajdź najniższe ceny na Okap wyspowy WK-10 Isla Balmera