Pralki Amica DAW 8143 DSiBTO z systemem Steam Touch już w sprzedaży

Po premierze na berlińskich targach IFA, nowe pralki firmy Amica oznaczone symbolem DAW 8143 DSiBTO są już dostępne w sprzedaży.

O nowych pralkach firmy Amica informowaliśmy przy okazji ich premiery na targach IFA, które odbywały się we wrześniu. W chwili obecnej trafiły one do sprzedaży w polskich sklepach i marketach z elektroniką i sprzętem AGD.

Nowe pralki Amica Dream Wash debiutują na targach IFA 2017

Warto przypomnieć, że nowe pralki Amica wyposażone są w system Steam Touch, który pozwala usunąć aż do 70% zagnieceń. Dzięki wykorzystaniu funkcji pary wodnej prasowanie upranych tkanin staje się dużo łatwiejsze, a w przypadku wielu materiałów – zupełnie niepotrzebne. We wstępnym cyklu para wnika pomiędzy włókna rozluźniając je, dzięki czemu detergent może wniknąć głębiej. Pozwala to usunąć nawet największe zabrudzenia, jednocześnie neutralizując niepożądane zapachy. SteamTouch to rozwiązanie szczególnie istotne dla osób, które mają wrażliwą skórę np. dla alergików oraz małych dzieci. Dzięki parze ubrania zostają zdezynfekowane a niewidoczne gołym okiem drobnoustroje skutecznie usunięte.

Nowy model pralki od Amica DAW 8143 DSiBTO wyposażony jest w system OptiDose do automatycznego dozowania płynu do prania oraz zmiękczania tkanin. Dzięki temu, nie musimy każdorazowo zastanawiać się jaka ilość płynu będzie odpowiednia – pralka zrobi to za nas.