Profesjonalna i wydajna akumulatorowa ukośnica GCM 18V-216 marki Bosch

Profesjonalna ukośnica GCM 18V-216 oferuje bezprzewodową mobilność przy maksymalnej wydajności. Dzięki temu połączeniu jest idealnym wyborem do szerokiej gamy zastosowań.

Profesjonalna i wydajna akumulatorowa ukośnica GCM 18V-216 marki Bosch

Chociaż elektronarzędzie jest kompaktowe, lekkie i można je łatwo przenosić jedną ręką, nadal umożliwia imponującą głębokość cięcia na poziomie 70 mm co jest najlepszym wynikiem w klasie pił ukosowych 216 mm. Narzędzie wyposażone w ergonomiczny uchwyt oraz diodę LED, która oświetla obszar cięcia oraz laser, który umożliwia precyzyjne ustawienie linii cięcia. Dzięki nakrętce SDS wymiana tarczy staje się szybka i bezproblemowa, gdyż nie wymaga użycia dodatkowego klucza. Jednocześnie intuicyjne, regulowane ustawienie kąta umożliwia bezpieczne cięcie ukośne do 45 stopni.

Ukośnica GCM 18V-216 posiada również system odsysania pyłu z możliwością podłączenia odkurzacza, co zapewnia efektywne pochłanianie pyłu. Produkt w wyposażeniu posiada również worek zbierający pył w trakcie pracy. Idealnie wyśrodkowane szyny umożliwiają z kolei płynne i łatwe przesuwanie urządzenia.

Profesjonalna i wydajna akumulatorowa ukośnica GCM 18V-216 marki Bosch

Ukośnica wyposażona jest w bez szczotkowy silnik nowej generacji BITURBO , który przy użyciu akumulatorów Bosch ProCORE18V zapewnia wydajność pracy na poziomie elektronarzędzi sieciowych. Jednocześnie rozwiązanie Flexible Power System, podobnie jak w pozostałych narzędziach Bosch Professional, umożliwia zastosowanie w ukośnicy wszystkich akumulatorów Bosch Professional w klasie napięcia 18 V.

Dane techniczne ukośnicy GCM 18V-216 Bosch:

  • Prędkość bez obciążenia (RPM) – 4600
  • Głębokość cięcia 0° / 45° – 70 / 48 mm
  • Wydajność cięcia (poprzecznie) 0° / 45° – 270 / 190 mm
  • Średnia tarczy pilarskiej – 216 mm
  • Waga bez baterii – 14,7 kg
  • Numer katalogowy – 0.601.B41.000