SBU 8850NP super cichy superblender od Sencora

Tradycyjne blendery mają jedną wadę – są bardzo głośne. Trudno więc przygotowywać odżywczy koktajl wcześnie rano, przed pójściem do pracy, aby nie obudzić innych domowników. Sencor postanowił zaradzić temu problemowi i stworzył model SBU 8850NP.

Nowy blender wyposażony jest technologię Sencor® Nutri Smart Blending, tryb impulsowy umożliwiający krótkotrwałe mieszanie i miażdżenie lodu do produkcji lodów oraz 7 trybów mieszania, aby osiągnąć najlepsze wyniki rozdrabniania owoców i warzyw. 33 tysiące obrotów na minutę błyskawicznie zmienia całe owoce, orzechy, warzywa, nasiona i inne super surowce w doskonale gładką masę dająca ciekłą energię dla ciała i umysłu w postacie rewelacyjnych smakowo koktajli i musów.

SBU 8850NP super cichy superblender od Sencora

Specjalna konstrukcja miksera oraz wyposażenie go w dodatkową pokrywę redukującą hałas sprawia, że w porównaniu z produktami konkurencji hałas wytwarzany podczas pracy jest niższy nawet o 20 %. Mechanizm bezpieczeństwa umożliwia włączenie tylko w poprawnej pozycji, zaś przeciwpoślizgowa podstawa gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa. Zdejmowane elementy miksera można myć w zmywarce do naczyń.

SBU 8850NP super cichy superblender od Sencora

Znajdź najniższe ceny na blendery Sencor