Telewizor 70 cali Manta 70LUA59M 4K Ultra HD

W pierwszych miesiącach 2019 roku firma Manta wprowadzi do sprzedaży swój pierwszy 70-calowy telewizor. Model 70LUA59M łączy klasyczną elegancję z pożądaną wydajnością. Tę ostatnią zapewnią sprawdzone rozwiązania i technologie jak 4K, HDR czy Smart TV.

Telewizor 70 cali Manta 70LUA59M 4K Ultra HD

Według zapewnień producenta, model ten będzie stanowił doskonałą bazę do stworzenia zestawu kina domowego. Wśród dostępnej gamy telewizorów Manta także i ten wyróżnia ponadczasowy design, który sprawi że wnętrze, w którym zostanie zainstalowany będzie wyglądało stylowo i wyjątkowo. Filmy i seriale – dzięki zastosowanej rozdzielczości 4K – będzie można oglądać w prawdziwie wyrazistych kolorach. UHD wpływa także na sam obraz – zamiast pikseli na ekranie widz zobaczy sceny, które po prostu zachwycą naturalnością. Większa gęstość zastosowanych pikseli pozwala na oglądanie ulubionych programów w odpowiedniej ostrości nawet z niewielkiej odległości od telewizora. Bez obaw można zamieniać obecny odbiornik Full HD na ten sporo większy 4K, zmiana wielkości ramy nie wiąże się bowiem z większą odległością kanapy od telewizora.

Telewizor 70 cali Manta 70LUA59M 4K Ultra HD

Zastosowana w tym modelu technika HDR10 (High Dynamic Range) przekłada się na kontrast i jakość jasności obrazu. Dynamika obrazu w oglądanych ciemnych i jasnych scenach wiąże się z otrzymaniem większej ilości szczegółów.

Firma zadbała o to, by dzięki innowacyjnym rozwiązaniom model 70LUA59M stał się także świetnym Smart TV opartym na systemie Android 7. Przez 24/7 dostępna jest bogata oferta filmów, aplikacji i gier. Pamięć operacyjna 1GB i 8 GB pamięci wewnętrznej pozwolą na swobodne operowanie wbudowanymi aplikacjami. Do dyspozycji użytkownika są preinstalowane platformy jak na przykład YouTube, Netflix, TV Store, przeglądarka internetowa i wiele innych. Teraz funkcjami Smart TV, bez potrzeby korzystania z aplikacji na smartfonie, można sterować za pomocą specjalnie dołączonego drugiego pilota, który został wyposażony w intuicyjną klawiaturę.

Telewizor 70 cali Manta 70LUA59M 4K Ultra HD

Do podłączania urządzeń zewnętrznych, w tym konsoli do gier i in., model wyposażono w trzy złącza HDMI i dwa złącza USB. Do komunikacji z domowymi urządzeniami sieciowymi i internetem służy złącze Ethernet (RJ-45). Dzięki standardowi łączności Wi-Fi 2,4G można odbierać sygnał z domowego routera czy urządzeń mobilnych. Wbudowany moduł CI+ umożliwi telewizorowi odbiór kodowanych kanałów telewizyjnych bez konieczności instalowania dodatkowych urządzeń.

Telewizor ten obsłuży odbiór telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej dzięki wbudowanemu tunerowi cyfrowemu DVB-C/T/T2/S/S2.