Trzy nowe piekarniki z linii Amica INTEGRA

Linia Amica INTEGRA łączy w sobie elegancki wygląd i nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę w kuchni. Linia ta została wzbogacona o trzy nowe modele piekarników – EB8854A+ INTEGRA SOFT, EB7654A+ INTEGRA SOFT oraz EB7644A+ INTEGRA SOFT. Urządzenia wyposażone są w najwyższej klasy programatory „Tz” oraz „Ty”, stosowane dotychczas wyłącznie w piekarnikach z innowacyjnej linii Amica IN.

Cechą programatora sensorowego „Tz” jest brak pokręteł – ustawieniami urządzenia steruje się na dotykowym ekranie. Powoduje to, że powierzchnia piekarnika jest idealnie płaska dzięki czemu łatwo jest ją utrzymać w czystości. Za pomocą programatora można ustawić aż 37 programów gotowych – wystarczy przygotować ulubione danie, wstawić je do piekarnika i wybrać odpowiedni program. Piekarnik sam zdecyduje o doborze temperatury, czasu oraz sposobu grzania. Urządzenie jest też zabezpieczone przed przypadkowym włączeniem dzięki specjalnej blokadzie ekranu.

Drugim rodzajem programatora zastosowanym w nowych modelach jest „Ty” – to połączenie prostoty i funkcjonalności czyli cenionego przez wielu  sterowania pokrętłami z najprzydatniejszymi funkcjami typu ustawianie czasu zakończenia pieczenia czy regulacja oświetlenia, które można ustawić na dotykowym programatorze.

Trzy nowe piekarniki z linii Amica INTEGRA

Oprócz nowoczesnych programatorów, piekarniki posiadają również inne rozwiązania pomagające w osiągnięciu doskonałych efektów kulinarnych. Jednym z nich jest np. równomierne pieczenie, które powoduje, że produkty są z jednakowo wypieczone z każdej strony. Szeroki zakres temperatur (od 30°C aż do 280°C) pozwala idealnie dopasować temperaturę do danej potrawy – niskie wykorzystać można do wyrastania ciasta, wysokie idealnie nadają się do pieczenia mięs. Dzięki funkcji Szybki Nagrzew obiad możemy przygotować błyskawicznie ponieważ piekarnik rozgrzewa się do 180°C w zaledwie 4 minuty. Do pracy w kuchni można też bez obaw zaprosić dzieci – piekarniki posiadają Zimny Front 35°C, co oznacza, że mimo wysokiej temperatury wewnątrz szyba pozostaje chłodna.

Sprawdź ceny piekarników z linii Amica INTEGRA SOFT