ZIM608TBE IN oraz ZIM609TBE IN nowe zmywarki do zabudowy Amica

Wyświetlacz LCD, automatyczny wybór ustawień w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń czy zmywanie 3D – najnowsze modele zmywarek z topowej linii Amica IN. wyposażone są w programy i funkcjonalności, które pozwalają na zwiększenie efektywności zmywania, a także zaoszczędzenie wody, czasu oraz pieniędzy.

Komfort użytkowania oraz maksymalne zwiększenie pojemności urządzenia to najważniejsze cechy nowych modeli zmywarek, które znalazły się w portfolio ekskluzywnej i zaawansowanej technologicznie linii Amica IN. Urządzenia (model ZIM608TBE IN oraz ZIM609TBE IN) posiadają inteligentne rozwiązania, dzięki którym zmywanie jest nie tylko wygodne, ale i ekonomiczne.

Flexi Space, zestaw funkcjonalności obecny w obu modelach, pozwala dowolnie dostosowywać przestrzeń wewnątrz zmywarki do naszych potrzeb. Dodatkowa szuflada na sztućce Maxi Space3, która zastąpiła tradycyjny kosz, została umiejscowiona na górze zmywarki co pozwoliło na zwiększenie pojemności urządzenia oraz stworzenie dodatkowego miejsca do układania kieliszków i innych wysokich naczyń. Wygodne regulowanie górnego kosza, nawet przy pełnym załadunku, zapewnia System Up&Down. Dzięki niemu możemy z łatwością dokładać do zmywarki nawet duże naczynia.

ZIM608TBE IN oraz ZIM609TBE IN nowe zmywarki do zabudowy Amica

Funkcja Zmywanie 3D dostępne w obu nowych modelach zapewnia doskonałe efekty zmywania. Trzy niezależne poziomy natrysku sprawiają, że woda dociera nawet do trudno dostępnych miejsc dzięki czemu po zakończonym procesie naczynia są idealnie czyste. Zmywanie ułatwia także Program Auto, który automatycznie dostosowuje ilość oraz temperaturę wody do stopnia zabrudzenia naczyń. Po wstępnym płukaniu, elektroniczny sensor samodzielnie ustawia temperaturę wody w przedziale od 45°C do 55°C, tak by zmywanie było jak najbardziej skuteczne a zarazem oszczędne. Status pracy urządzenia, aktywne funkcje oraz pozostały do końca zmywania czas możemy sprawdzić na wyświetlaczu LCD.

System suszenia Turbo Drying sprawia, że po skończonym zmywaniu, we wnętrzu urządzenia nie pozostaje para wodna, a naczynia są suche i lśniące.

Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zapewnia Zabezpieczenie Aqua Stop, które w przypadku awarii automatycznie odcina dopływ wody chroniąc mieszkanie przed zalaniem.

Znajdź najniższe ceny Amica ZIM608TBE IN

Znajdź najniższe ceny Amica ZIM609TBE IN