e-Scooter i GoBoard Smart – nowe modele pojazdów elektrycznych GoBoard

Sezon letni zaczął się na dobre. Wśród wakacyjnej oferty marki GoBoard pojawiły się dwa nowe pojazdy elektryczne – hulajnoga z siodełkiem oraz dwukołowa deska z drążkiem kierowniczym typu stick.

Hulajnoga GoBoard e-Scooter to elektryczny pojazd z ośmiocalowymi kołami, zasilany wydajną baterią litową 8800mAh. Pojazd osiąga prędkość maksymalną 25 km/h, a na jednym cyklu ładowania akumulatora przejedziemy 25-30km, w zależności od wagi i stylu jazdy użytkownika. Czas ładowania wynosi 4-5h, a maksymalny udźwig to 120kg, przy masie własnej pojazdu wynoszącej 17kg. Warto też zwrócić uwagę na praktyczne detale urządzenia. Hulajnogę wyposażono w łatwo montowane siedzisko, czytelny wyświetlacz LCD oraz hamulce bębnowe. Nie zabrakło także wysuwanej nóżki postojowej oraz oświetlenia umożliwiającego jazdę po zmroku.

e-Scooter i GoBoard Smart - nowe modele pojazdów elektrycznych GoBoard

Sprawdź cenę GoBoard e-Scooter

GoBoard Smart to dwukołowy pojazd elektryczny wyposażony w regulowanej wysokości drążek kierowniczy, tak aby mogły z niego korzystać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Na szczycie „sticka” umiejscowiono panel kierowniczy z miejscem przeznaczonym na mocowanie smartfona, na którym możemy wyświetlać dane z aplikacji Minirobot, która za pomocą Bluetooth łączy się ze Smartem. Urządzenie zasila bateria litowo-jonowa 4400mAh, dzięki czemu rozwija prędkość maksymalną do 20 km/h z obciążeniem do 120kg. Maksymalny zasięg pojazdu wynosi około 15km i zależy od stylu jazdy oraz wagi użytkownika. Czas ładowania akumulatora wynosi 2-3h. W zestawie znajdziemy dwa drążki kierownicze do sterowania rękoma lub nogami. GoBoard Smart dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych obudowy – białym, czarnym i kolorowym.

e-Scooter i GoBoard Smart - nowe modele pojazdów elektrycznych GoBoard

Sprawdź cenę GoBoard Smart