GOCLEVER MUDSKIPPER – zdalnie sterowany samochód na każdy teren

W ofercie firmy GOCLEVER pojawił się nowy zdalnie sterowany samochód, który może być idelanym prezentem na tegoroczne święta!

GOCLEVER MUDSKIPPER – zdalnie sterowany samochód na każdy teren

Zdalnie sterowany pojazd GOCLEVER MUDSKIPPER z zawieszeniem przystosowanym na każdy rodzaj nawierzchni osiąga prędkość nawet do 20km/h. MUDSKIPPER to pojazd, dzięki któremu zabawę można przenieść na różne podłoża – suchy głęboki piasek i pył, błoto i piaszczysty brzeg wody.

GOCLEVER MUDSKIPPER to pojazd o przełomowej konstrukcji FLIP 360 – niezależnie czy jedzie na „brzuchu” czy na „plecach” nigdy nie straci przyczepności dzięki dużym pompowanym kołom. Pojazd jeździ po każdej wywrotce jak by się nic nie stało. MUDSKIPPER to prawdziwy pojazd wielozadaniowy z napędem na wszystkie 4 koła.

GOCLEVER MUDSKIPPER – zdalnie sterowany samochód na każdy teren

Prędkość 20 km/h to naprawdę sporo – silnik i rozwiązania zastosowane w GOCLEVER MUDSKIPPER pozwalają osiągnąć pełną prędkość praktycznie od razu po starcie. Taka świetna jazda twa do 40 minut bez ładowania dzięki dwóm wydajnym baterią o mocy 700 mAh każda. Napęd jest przekazywany na 4 koła, dzięki czemu pojazd pokonuje każde przeszkody nie tracąc przyczepności i sterowności bez względu na kierunek jazdy.

W prawdziwych autach opony są pompowane – nie bez powodu. W pojeździe MUDSKIPPER również zastosowano takie rozwiązanie – w parze z dużą mocą napędu muszą iść potężne pompowane opony. Elastyczność opon zapewnia dodatkową amortyzację, a specjalny bieżnik odpowiednio trzyma się każdej nawierzchni. Sztywna rama i wzmocnienia konstrukcyjne powodują, że pojazd jest wyjątkowo odporny na uderzenia i upadki dlatego nie musicie się ograniczać w trakcie dzikiej zabawy.

Dzięki wysokiej jakości wykonania, niesamowitym możliwością poruszania się w każdym terenie GOCLEVER MUDSKIPPER będzie idealnym prezentem dla małych, jak i większych chłopców.

Dane techniczne MUDSKIPPER:

  • Zasięg 50 metrów
  • 40 minut jazdy bez ładowania
  • Unikatowa wodoodporna konstrukcja FLIP 360 (może jeździć na„brzuchu” i na „plecach”
  • Napęd na 4 koła – niezależne zawieszenie na każdy teren
  • Wygodny, nowoczesny pilot
  • Pompka do kół w zestawie