Akumulatorowy Dremel 8220 – komfort dla majsterkowiczów

Marka Dremel rozszerza swoją ofertę wysokoobrotowych narzędzi o nowy model akumulatorowy Dremel 8220.

Dremel 8220 doskonale sprawdza się przy projektach wymagających dużej mocy i takich, w których konieczne jest wykorzystanie zaawansowanych przystawek.

Akumulatorowy Dremel 8220 – komfort dla majsterkowiczów
046

Akumulatorowy Dremel 8220 wyróżnia się wydajnością, zapewniając użytkownikom lepszą kontrolę i możliwość efektywnej obróbki różnych materiałów. Z pomocą nowego narzędzia można wykonać szereg projektów wymagających cięcia, szlifowania metalu i drewna, frezowania, czyszczenia czy polerowania. Narzędzie obrotowe Dremel 8220 zapewnia wszechstronność i precyzję działania przy małych i dużych projektach – od zajęć hobbystycznych, np. wytwarzania biżuterii, przez grawerowanie szkła, do prac domowych i ostrzenia narzędzi ogrodowych.

Model Dremel 8220 stworzono do wymagających zadań, dlatego jest wyposażony w wydajny silnik, który zapewnia odpowiednie rezerwy mocy. Wyjmowany akumulator litowo-jonowy 12V gwarantuje maksymalną wydajność i do 33% dłuższą pracę podczas cięcia śrub w porównaniu do poprzednika – modelu Dremel 8200. Wbudowana dioda led 360 stopni pozwala natomiast dokładnie oświetlić miejsce pracy.

Akumulatorowy Dremel 8220 – komfort dla majsterkowiczów

Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkimi standardowymi przystawkami Dremel oraz przystawkami High Performance, np. minipilarką Dremel umożliwiającą precyzyjne i szybkie cięcie. Nakrętka kształtowa EZ Twist™ ze zintegrowanym kluczem umożliwia szybką wymianę akcesoriów.

Dremel 8220 ma ergonomiczny kształt, który umożliwia wygodne trzymanie narzędzia w punkcie, gdzie znajduje się środek ciężkości – blisko zamontowanego osprzętu. Miękki uchwyt 360 stopni gwarantuje wygodną pracę w każdej pozycji.

Dane techniczne Dremel 8220:

  • Napięcie akumulatora 12,0 V
  • Zakres prędkości 5.000 – 30.000 1/min
  • Waga 0,660 kg

Znajdź najniższe ceny na narzędzia Dremel