Blaupunkt MSR901 – golarka 6w1 dla mężczyzn ceniących wygodę i duże możliwości

Golenie to nawyk większości mężczyzn. Niektórzy wykonują tę czynność nawet codziennie. W takiej sytuacji ważne jest, by maszynka była wygodna, ergonomiczna, ale przede wszystkim dokładnie spełniała swoje zadanie, czyli goliła zarost tak jak życzy sobie tego jej użytkownik. Golarka męska MSR901 marki Blaupunkt nie tylko spełnia powyższe oczekiwania, ale oferuje jeszcze więcej korzyści. Dzięki perfekcyjnie skomponowanym funkcjom, z pewnością stanie się nieodłącznym partnerem każdego mężczyzny.

Blaupunkt MSR901 - golarka 6w1 dla mężczyzn ceniących wygodę i duże możliwości

Przy pomocy modelu MSR901 golenie, pielęgnacja zarostu czy strzyżenie włosów przestaną kojarzyć się z przykrym obowiązkiem, nie będą zajmować już dużo czasu i powodować dyskomfortu. Gładka, dobrze ogolona twarz, zadbana broda czy idealnie przycięta fryzura z pewnością przekonają każdego mężczyznę, że warto zadbać o swój wygląd z maszynką MSR901.

Trzy niezależne głowice golące, w które wyposażono golarkę, idealnie dopasowują się do konturów twarzy i szyi, a system równomiernego rozłożenia nacisku zapewnia optymalne golenie. Dzięki zastosowaniu technologii Multi-D shave użytkownik nie doświadczy problemu z niedostępnym dla golarki zarostem. Komfortu golenia dopełniają potrójne pierścienie tnące 3D-Blue Cut, których grubość wynosi zaledwie 0,1 mm. Jest to rozwinięcie i dopracowanie dobrze już znanej i cenionej technologii Hi-Precision Cut. Zmieniono pewne elementy konstrukcyjne, mocowania wewnętrzne ostrzy oraz podniesiono efektywność zbierania włosków przez folię głowicy golącej. Modyfikacje te pozwoliły na osiągniecie jeszcze dokładniejszego, a zarazem delikatniejszego dla skóry golenia. Poprawił się również komfort pracy z urządzeniem, gdyż golarka działa zdecydowanie ciszej. Uwagę zwraca również kształt otworów w głowicach golących, który pozwala golić zarówno najdrobniejszy zarost, tuż przy samej skórze, jak i ten trochę dłuższy np. kilkudniowy.

Blaupunkt MSR901 - golarka 6w1 dla mężczyzn ceniących wygodę i duże możliwości

Dla mężczyzn ceniących wygodę golenia, posiadających regularny zarost, producent przygotował nasadkę z foliowym systemem tnącym, którą prowadzi się wzdłuż zarostu. Dzięki temu golenie jest jeszcze dokładniejsze, gdyż usuwane są nawet najdrobniejsze włoski.

Wszystkie głowice golące zostały zaprojektowane w taki sposób, by minimalizować ryzyko podrażnień, nawet na skórze wrażliwej. Użytkownik nie będzie więc musiał martwić się o zaczerwienienia, czy drobne rany po goleniu. Mężczyzn o delikatnej skórze ucieszy również możliwość golenia „na mokro”, z dodatkiem pianki lub żelu do golenia.

Do pielęgnacji dłuższego zarostu, jak np. brody, producent poleca wykorzystanie nasadki strzyżącej. Powoli przesuwając urządzenie po zaroście „pod włos” z łatwością można nadać brodzie właściwy kształt lub skrócić ją do odpowiedniej długości.

Blaupunkt MSR901 - golarka 6w1 dla mężczyzn ceniących wygodę i duże możliwości

Maszynka do golenia pozwoli również zadbać o fryzurę. Do obcięcia włosów wystarczy wykorzystać nasadkę strzyżącą i jedną z trzech dołączonych do zestawu nasadek grzebieniowych (3/6/9 mm).
Jednak to nie wszystkie możliwości jakie oferuje swojemu użytkownikowi model MSR901. Wyposażono go bowiem w kompletny zestaw do higieny twarzy zawierający trymer, który pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia z uszu i nosa, szczoteczkę oczyszczającą twarz z zanieczyszczeń kumulowanych przez cały dzień, a także nasadkę masującą, dzięki której poprawia się ukrwienie skóry twarzy i pobudza się ją do regeneracji.

Golarka męska MSR901 działa w trybie bezprzewodowym, z możliwością podłączenia do zasilania sieciowego. Wysokiej jakości akumulator litowy, którego pełne naładowanie trwa tylko 90 minut, pozwala na korzystanie z urządzenia nawet przez 1 godzinę. To czas, w którym bez problemu można zadbać o wymagający zarost i elegancko przystrzyc włosy. Wyświetlacz, który znajdujący się w uchwycie golarki wskazuje pozostały czas pracy baterii, dzięki czemu użytkownik wie ile czasy maszynka będzie pracowała na baterii. W przypadku rozładowania akumulatora, golarkę można podłączyć do prądu i kontynuować golenie. Model MSR901 jest chroniony przed skutkami kontaktu z wodą na poziomie IPX7, czyli można z niego skorzystać pod prysznicem bądź w wannie, a także bez obaw umyć pod bieżącą wodą. Ergonomiczny kształt maszynki zapewnia, że idealnie dopasowuje się ona do ręki, dzięki czemu nie odczuwa się dyskomfortu, nawet w trakcie dłuższej pracy z urządzeniem.

Blaupunkt MSR901 - golarka 6w1 dla mężczyzn ceniących wygodę i duże możliwości

 

Dane techniczne golarki 6w1 Blaupunkt MSR901:

 • Potrójne pierścienie tnące 3D-Blue Cut
 • Opatentowana technologia głowic tnących o grubości zaledwie 0,1 mm
 • 3 precyzyjne głowice dopasowujące się do kształtu twarzy (Multi-D shave)
 • Wodoodporna IPX7
 • Wyświetlacz wskazujący pozostały czas pracy baterii
 • Zasilanie akumulatorowo-sieciowe
 • Kompletny zestaw do higieny męskiej: golenie, strzyżenie, czyszczenie, masaż
 • 3 nasadki grzebieniowe w komplecie #(3/6/9 mm)
 • Do 60 minut pracy bez konieczności ładowania, 90 minut do pełnego naładowania baterii
 • Wysokiej jakości litowe baterie bez efektu pamięci
 • Kod EAN: 5901750503337
Znajdź najniższe ceny na golarki męskie Blaupunkt