GPO 950 Professional – nowa polerka samochodowa Bosch

Firma Bosch wprowadziła na rynek nową polerkę samochodową o mocy 950 W i płynnej regulacji oborów w zakresie od 600 do 2.100 obr./min.

GPO 950 Professional - nowa polerka samochodowa Bosch

Nowa polerka Bosch to urządzenie umożliwiające wygodne polerowanie pionowych powierzchni. Specjalnie zaprojektowany kształt zapewnia komfort pracy i pełną kontrolę rezultatów szlifowania w pionie. Nowa szlifierka z linii Bosch dla profesjonalistów doskonale sprawdzi się m.in. w warsztatach i serwisach samochodowych. Wysoką wydajność gwarantuje jej silnik o mocy 950 W. Możliwość regulacji prędkości w zakresie od 600 do 2.100 obr./min. oraz funkcja łagodnego startu pozwalają na uzyskanie niezwykle precyzyjnych rezultatów pracy.

GPO 950 Professional - nowa polerka samochodowa Bosch
Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i kompaktowe, co minimalizuje wysiłek związany z polerowaniem. Dodatkowo jego niewielkie wymiary umożliwiają pracę nawet w wąskich miejscach. Długi, czterometrowy przewód zasilający umożliwia natomiast wygodne operowanie polerką podczas pracy. Zastosowane w narzędziu gwinty wrzeciona są kompatybilne z większością akcesoriów dostępnych na rynku.

GPO 950 Professional - nowa polerka samochodowa Bosch

Najważniejsze parametry techniczne GPO 950 Professional:

  • Moc nominalna: 950 W
  • Prędkość obrotowa: 600 – 2100 min
  • Gwint wrzeciona szlifierki: M 14 / M16
  • Ø gąbki polerskiej: 180 mm
  • Długość kabla: 4 m
  • Waga: 2.3 kg