Head & Shoulders Men Ultra – szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn

Head & Shoulders przedstawia gamę produktów przygotowaną specjalnie dla mężczyzn – linię Head & Shoulders Men Ultra z wysoce skuteczną, wzbogaconą formułą, która została stworzona z myślą o potrzebach wymagających mężczyzn, by mogli cieszyć się pięknymi włosami do 100% bez łupieżu przez całe życie.

Head & Shoulders Men Ultra – szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn

Dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony skóry głowy zawsze było priorytetem Head & Shoulders3, ale w porównaniu z ofertą dla kobiet wybór męskich produktów do pielęgnacji włosów był zawsze bardzo ograniczony.

Odkąd mężczyźni zaczęli interesować się pielęgnacją, wzrosło zapotrzebowanie na produkty odpowiadające ich potrzebom, co potwierdza najnowszy raport Euromonitor dotyczący trendów pielęgnacyjnych.

Podjęcie wyzwania…

Head & Shoulders rozumie, jak ważne jest, by mężczyźni czuli się pewnie i mogli bez przeszkód stawiać czoła codziennym wyzwaniom.

Niezależnie od trudności, zawsze pomoże optymizm i pozytywne nastawienie.

Head & Shoulders Men Ultra – szampon przeciwłupieżowy dla mężczyzn

Strzelenie karnego w najważniejszym meczu życia, czy ustanowienie osobistego rekordu w biegu po parku – żadne wyzwanie nie jest zbyt trudne, gdy jesteś pewny siebie.

Nowa kampania reklamowa, inspirowana sytuacjami, których doświadczają ambasadorzy marki Head & Shoulders ze świata piłki nożnej, zarówno na boisku, jak i poza nim – od trudnych warunków podczas ciężkiego meczu, po radzenie sobie ze stresem przed ważną grą – przedstawia ambasadora marki, Roberta Lewandowskiego, podejmującego wyzwanie niezależnie od sytuacji.