Trymer Blaupunkt BlueRazor MST601 nieoceniony pomocnik w pielęgnacji zarostu

Trymer Blaupunkt BlueRazor MST601 nieoceniony pomocnik w pielęgnacji zarostu

Każdy mężczyzna przyzna, że codzienna pielęgnacja zarostu to czynność żmudna i zabierająca kilka cennych minut każdego ranka. Mimo to, że jest ona najważniejszym elementem męskiej estetyki, nie zawsze poświęcamy jej wystarczającą uwagę. Chcąc wykreować własny wizerunek, współcześni Panowie bawią się stylem i szukają inspiracji, wszystko po to, aby nadać swojemu zarostowi elegancki i wyszukany kształt. Aby jednak tego dokonać potrzebują odpowiedniego, wysokiej jakości, prostego w obsłudze i precyzyjnego narzędzia.

Marka Blaupunkt, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowoczesnych mężczyzn, zaprojektowała innowacyjny Trymer BlueRazor MST601. Urządzenie idealne dla Panów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań i ceniących sobie oszczędność czasu.

Trymer Blaupunkt BlueRazor MST601 nieoceniony pomocnik w pielęgnacji zarostu

Wodoodporna konstrukcja modelu BleuRazor umożliwia bezpieczne golenie na sucho i na mokro, co czyni ten model bardzo funkcjonalnym i wygodnym w użytkowaniu. Ostrza można wypłukać pod kranem, dzięki czemu utrzymanie trymera w czystości nie sprawia kłopotu.

Dzięki swojej konstrukcji, wszechstronny i intuicyjny BlueRazor, pomoże osiągnąć zamierzony cel i kształt zarostu.

Trymer Blaupunkt BlueRazor MST601 nieoceniony pomocnik w pielęgnacji zarostu

Model MST601 może być używany podobnie jak klasyczna maszynka do golenia, pozostawiając twarz ogoloną (0,15mm). Może on również pełnić rolę wygodnego trymera lub maszynki do strzyżenia włosów, korzystając z nasadek dystansujących 1, 3 i 5mm.

Ruchoma główka trymera BlueRazor oraz ostrza z dwóch stron głowicy pozwalają precyzyjnie modelować i przycinać brodę, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Urządzenie zostało wyposażone w baterię litową, która starcza nawet na 60 minut golenia. Maszynkę BlueRazor można podładować korzystając ze standardowego interfejsu USB, z uniwersalnej ładowarki, bądź podpinając do laptopa czy komputera.

Specyfikacja techniczna trymera Blaupunkt BlueRazor MST601:

  • Golenie na mokro i na sucho, wodoodporna konstrukcja
  • Łatwe i szybkie modelowanie oraz stylizacja zarostu
  • Golenie tuż przy skórze (0,15mm), bez podrażnień
  • Wymienne ostrza, dodatkowe ostrze w komplecie
  • Nasadki stylizujące: 1, 3 oraz 5mm
  • Ładowanie poprzez USB
  • Praca do 60 minut, wydajne akumulatory litowe
  • Waga: 0,09kg
  • Kod EAN: 5901750502774
Znajdź najniższe ceny na trymery