BOTANIC SPA RITUALS – pielęgnacja ciała od Bielendy

Botanic Spa Rituals to niezwykła i wyjątkowa linia botanicznych kosmetyków do pielęgnacji ciała, której głównym źródłem inspiracji pozostaje natura oraz jej ogromny potencjał tkwiący w roślinach. Zaufanie i szacunek do przyrody oraz czerpanie z jej niezwykłej siły i witalności pozwoliły na stworzenie naturalnego rytuału pielęgnacji ciała, w którym o skórę zadbają starannie wyselekcjonowane naturalne składniki aktywne o udowodnionej skuteczności działania: wyciągi, wody roślinne, oleje, masła oraz ekstrakty, pochodzące w dużej mierze z czystych polskich łąk i ogrodów, zatopione w formułach bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.

0% SILIKONÓW, 0% PARABENÓW, 0% SZTUCZNYCH BARWNIKÓW

W skład linii kosmetyków BOTANIC SPA RITUALS wchodzą między innymi:

BOTANIC SPA RITUALS Len zwyczajny + Rozmaryn Mleczko do ciała (400 ml)

BOTANIC SPA RITUALS - pielęgnacja ciała od Bielendy

Mleczko do ciała o aksamitnej kremowej konsystencji i pięknym zapachu to bogata dawka natury, która przywróci doskonałą kondycję nawet najbardziej wymagającej skórze. Rytuał roślinnej pielęgnacji głęboko nawilża, ujędrnia, zmiękcza i regeneruje ciało. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i przywrócić jej naturalne piękno. Niezwykła moc ekstraktu z lnu zwyczajnego nawilża, łagodzi, koi, zapobiega wysuszeniu skóry. Dobroczynny wyciąg z rozmarynu ujędrnia i uelastycznia skórę. Ciało będzie jędrne, gładkie i aksamitne w dotyku, a skóra dobrze nawilżona i zregenerowana.

BOTANIC SPA RITUALS Len zwyczajny + Rozmaryn Masło do ciała (250 ml)

BOTANIC SPA RITUALS - pielęgnacja ciała od Bielendy

Masło do ciała o aksamitnej kremowej konsystencji i pięknym zapachu to bogata dawka natury, która przywróci doskonałą kondycję nawet najbardziej wymagającej skórze. Masło nawilża, ujędrnia, zmiękcza i regeneruje ciało. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i przywrócić jej naturalne piękno. Niezwykła moc ekstraktu z lnu zwyczajnego nawilża, łagodzi, koi, zapobiega wysuszeniu skóry. Dobroczynny wyciąg z rozmarynu ujędrnia i uelastycznia skórę. Ciało będzie jędrne, gładkie i aksamitne w dotyku, a skóra dobrze nawilżona i zregenerowana.

BOTANIC SPA RITUALS Len zwyczajny + Rozmaryn Olejek do ciała (75 ml)

BOTANIC SPA RITUALS - pielęgnacja ciała od Bielendy

Dobroczynny dla Twojej skóry olejek do ciała o pięknym zapachu to bogata dawka natury, która przywróci doskonałą kondycję nawet najbardziej wymagającej skórze. Poddaj się rytuałowi roślinnej pielęgnacji, a przekonasz się jak natura zatroszczy się o Twoją skórę, jak głęboko olejek nawilży, ujędrni, zmiękczy i zregeneruje Twoje ciało. Niezwykła moc ekstraktu z lnu zwyczajnego nawilża, łagodzi, koi, zapobiega wysuszeniu skóry. Dobroczynny wyciąg z rozmarynu ujędrnia i uelastycznia skórę. Ciało będzie jędrne, gładkie i aksamitne w dotyku, a skóra dobrze nawilżona i zregenerowana.

BOTANIC SPA RITUALS Ostropest + Szałwia Mleczko do ciała (400 ml)

BOTANIC SPA RITUALS - pielęgnacja ciała od Bielendy

Mleczko do ciała o aksamitnej kremowej konsystencji i pięknym zapachu to bogata dawka natury, która przywróci doskonałą kondycję nawet najbardziej wymagającej skórze. Rytuał roślinnej pielęgnacji głęboko nawilża, ujędrnia, zmiękcza i regeneruje ciało. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i przywrócić jej naturalne piękno. Niezwykła moc emolientu z ostropestu nawilża, zmiękcza, zapobiega wiotczeniu skóry. Dobroczynny dla skóry ekstrakt z szałwii lekarskiej działa odżywczo i antybakteryjnie. Ciało będzie idealnie gładkie i aksamitne w dotyku, a skóra dobrze nawilżona i odżywiona.

BOTANIC SPA RITUALS Ostropest + Szałwia Masło do ciała (250 ml)

BOTANIC SPA RITUALS - pielęgnacja ciała od Bielendy

Masło do ciała o aksamitnej kremowej konsystencji i pięknym zapachu to bogata dawka natury, która przywróci doskonałą kondycję nawet najbardziej wymagającej skórze. Masło głęboko nawilża, odżywia, zmiękcza i przywraca jędrność ciału. Zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i przywrócić jej naturalne piękno. Niezwykła moc emolientu z ostropestu nawilża, zmiękcza, zapobiega wiotczeniu skóry. Dobroczynny dla Twojej skóry ekstrakt z szałwii lekarskiej działa odżywczo i antybakteryjnie. Ciało będzie idealnie gładkie i aksamitne w dotyku, a skóra dobrze nawilżona i odżywiona.

Produkty z serii Bielenda BOTANIC SPA RITUALS do nabycia w drogeriach Rossmann https://goo.gl/AkjkgD