HOLOGRAPHIC MASK – Maseczki holograficzne z mieniącymi się drobinkami od Bielendy

HOLOGRAPHIC MASK to dwie nowe maseczki holograficzne of firmy Bielenda. Maseczki podczas aplikacji mienią się na twarzy ferią intensywnych metalicznych odcieni, jednocześnie nawilżając i odświeżając naskórek. Dostępne są dwa rodzaje maseczek: Nawilżająca z kwasem hialuronowym i trehalozą i łagodząca z z alantoiną i d-panthenolem.

HOLOGRAPHIC MASK Maseczka nawilżająca z kwasem hialuronowym i trehalozą

HOLOGRAPHIC MASK - Maseczki holograficzne z mieniącymi się drobinkami od Bielendy Maseczka podczas aplikacji mieni się na twarzy ferią intensywnych metalicznych odcieni, jednocześnie NAWILŻAJĄC i ODŚWIEŻAJĄC naskórek.
SPEKTAKULARNA maseczka PEEL-OFF zawiera lśniące bezpieczne dla skóry drobinki, ale także składniki aktywne, znane ze swojej skuteczności i efektywności w dbaniu o naskórek:

KWAS HIALURONOWY – ceniony za właściwości nawilżające i wiążące wodę w naskórku, zapobiegając utracie wody, a w konsekwencji nadmiernemu przesuszeniu. Wnikając w naskórek wypełnia i spłyca drobne zmarszczki i bruzdki, wzmacnia oraz poprawia jego elastyczność i napięcie, wspomagając walkę o młodszy i piękniejszy wygląd skóry.

TREHALOZA – zapobiega utracie wody z naskórka, pomagając zachować jego optymalne nawilżenie i gładkość.

Maseczka bezpośrednio po aplikacji daje odczucie nawilżenia, wygładzenia, odświeżenia i delikatnego oczyszczenia naskórka. Formuła peel-off sprzyja odnowie i wizualnej poprawie wyglądu i kondycji skóry, która staje się gładsza, bardziej miękka, promienna i lepiej napięta.

HOLOGRAPHIC MASK Maseczka łagodząca z alantoiną i d-panthenolem

HOLOGRAPHIC MASK - Maseczki holograficzne z mieniącymi się drobinkami od Bielendy Druga z maseczek, oprócz efektu wizualnego jednocześnie ŁAGODZI i ODŚWIEŻA naskórek. Składniki aktywne maseczki zapewniają wysoką skuteczność i efektywność w dbaniu o naskórek:

ALANTOINA – działa kojąco, łagodzi podrażnienia, wspomaga procesy regeneracji i odbudowy naskórka, intensywnie nawilża, przez co daje uczucie gładkości i miękkości naskórka. Efektywnie stymuluje odnowę skóry, wzmacnia ją, przywraca blask i promienność cery.

D-PANTHENOL – niezastąpiony w łagodzeniu podrażnień, nawilżaniu i regeneracji skóry, wykazuje działanie wzmacniające i ochronne. Bardzo dobrze absorbowany przez naskórek, odczuwalnie go zmiękcza i uelastycznia.

Maseczka bezpośrednio po aplikacji daje odczucie komfortu, nawilżenia, wygładzenia i odświeżenia. Formuła peel-off sprzyja odnowie i wizualnej poprawie wyglądu i kondycji skóry, która staje się gładsza, bardziej miękka, promienna i lepiej napięta.