DAP-2662 i DAP-3666 nowe punkty dostępowe D-Link zgodne z Wi-Fi CERTIFIED

DAP-2662 i DAP-3666 to dwa nowe punkty dostępowe firmy D-Link. DAP-2662 jest dwuzakresowym punktem dostępowym AC1200 Wave 2 PoE do stosowania wewnątrz budynków, natomiast DAP-3666 zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości połączeń bezprzewodowych na zewnątrz, niezależnie od środowiska.

DAP-2662 i DAP-3666 nowe punkty dostępowe D-Link zgodne z Wi-Fi CERTIFIED

Z pomocą punktu dostępowego DAP-2662 można utworzyć dwuzakresową, szybką, bezpieczną i centralnie zarządzaną sieć bezprzewodową na przykład w muzeach, bibliotekach, ośrodkach zdrowia i innych obiektach użyteczności publicznej. Natomiast model DAP-3666, wyposażony w wytrzymałą obudowę spełniającą wymagania normy IP68, przeznaczony jest do budowy środowisk sieciowych na zewnątrz budynków. Punkt dostępowy DAP-3666 może pracować w szerokim zakresie temperatur od -30 do 60 stopni Celsjusza i jest odporny na trudne warunki atmosferyczne, w tym pył, piasek i brud.

DAP-2662 i DAP-3666 nowe punkty dostępowe D-Link zgodne z Wi-Fi CERTIFIED

Obydwa punkty dostępowe wspierają standard 802.11ac Wave 2 i umożliwiają połączenia bezprzewodowe z łączną przepustowością do 1200 Mbit/s wykorzystując technologię MU-MIMO. Spełnienie wymagań technicznych inicjatywy WiFi4EU oznacza, że punkty dostępowe wspierają Wi-Fi CERTIFIED Passpoint oraz są zgodne z Hotspot 2.0., zapewniając pełne bezpieczeństwo połączeń z publicznymi sieciami WiFi. Natomiast Nuclias Connect – bezpłatne narzędzie do zarządzania siecią – odpowiada za centralne zarządzanie wszystkimi punktami dostępowymi w sieci WiFi4EU.

Punkty dostępowe wyposażono w szereg funkcji odpowiadających za bezpieczeństwo, w tym uwierzytelnianie użytkowników w oparciu o serwer RADIUS oraz filtrowanie adresów MAC, co przekłada się na bezpieczne i stabilne środowisko sieciowe.

Znajdź najniższe ceny na routery i punkty dostępowe D-Link

Więcej informacji D-Link Polska