DBA-3620P i DBA-3621P nowe zewnętrzne wydajne punkty dostępowe od D-Link

D-Link wprowadził właśnie do swojego portfolio nowe urządzenia z serii Nuclias Cloud. Są to zewnętrzne zarządzane w chmurze punkty dostępowe Wireless AC1300 Wave 2 – modele DBA-3620P i DBA-3621P.

DBA-3620P i DBA-3621P nowe zewnętrzne wydajne punkty dostępowe od D-Link

Zarządzane przez sieć zewnętrzne punkty dostępowe wspierają dwuzakresowe połączenia, z łączną szybkością do 1,300 Mbit/s w standardzie 802.11ac Wave 2. Natomiast wbudowane najnowsze uwierzytelnienie WPA3 oraz zabezpieczenia klasy korporacyjnej chronią prywatność i inne wrażliwe dane firmowe.

DBA-3620P i DBA-3621P nowe zewnętrzne wydajne punkty dostępowe od D-Link

Punkty dostępowe można umieścić w wielu różnych środowiskach, co pozwala łatwo udostępniać połączenia na zewnątrz budynków. Model DBA-3620P, standardowo przeznaczony do pracy na zewnątrz, wyposażono w obudowę klasy IP55, chroniącą przed deszczem i kurzem. Natomiast punkt dostępowy DBA-3621P w obudowie klasy IP67 jest przeznaczony do pracy w zastosowaniach przemysłowych, z solidną ochroną przed kurzem i dopuszczalnym pełnym zanurzeniem w wodzie aż do 30 minut.

DBA-3620P i DBA-3621P nowe zewnętrzne wydajne punkty dostępowe od D-Link

Odporne obudowy umożliwiają pracę w trudnych warunkach środowiskowych, w zakresie temperatur od -40 do 50°C. Dzięki temu są idealną propozycją nie tylko dla hoteli lub restauracji, ale też magazynów lub fabryk.

Nowymi punktami dostępowymi D-Linka można centralnie zarządzać i kontrolować za pomocą Nuclias Cloud Management przez aplikację mobilną lub przeglądarkę. W efekcie przekłada się to na efektywniejszą organizację sieci bezprzewodowych. Jednoczesne zarządzanie wieloma punktami dostępowymi oraz monitorowanie na żywo statystyk sieciowych, prowadzi do oszczędności czasu i zasobów.

DBA-3620P i DBA-3621P nowe zewnętrzne wydajne punkty dostępowe od D-Link

Nowe modele punktów dostępowych D-Linka nie wymagają konfigurowania w lokalizacji, gdzie zostały wdrożone. Pliki konfiguracyjne zostaną automatycznie pobrane przez Internet po podłączeniu urządzeń do sieci. Dla małych firm, które nie zatrudniają administratorów sieciowych pracujących w różnych lokalizacjach, to znaczne oszczędności, tak istotne w obecnej sytuacji gospodarczej. Z rozwiązań skorzystają także dostawcy usług, którzy planują rozbudowę swoich sieci.

Główne funkcje rozwiązania sieciowego Nuclias Cloud:

  • Centralne zarządzanie przez chmurę
  • Zdalne wdrożenia
  • Nieograniczona skalowalność z dowolną liczbą wspieranych punktów dostępowych
  • Intuicyjny interfejs w przeglądarce i aplikacji
  • Podgląd sieci w czasie rzeczywistym
  • Zarządzanie wieloma lokalizacjami i urządzeniami w pojedynczym panelu
  • Zdalne aktualizacje oprogramowania
  • Natychmiastowe alarmy i powiadomienia

Więcej informacji na temat rozwiązań Nuclias Cloud można znaleźć tutaj

Więcej informacji na temat DBA-3620P

Więcej informacji na temat DBA-3621P