Nowa aplikacja mydlink do zarządzania inteligentnym domem

Firma D-Link całkowicie przebudowała swoją aplikację mydlink służącą do obsługi i zarządzania inteligentnym domem. Odświeżona aplikacja umożliwia intuicyjną i dostosowaną do indywidualnych potrzeb kontrolę nad urządzeniami smarthome. Dodano do niej nowe funkcje rozszerzające użyteczność oraz opracowano przyjaźniejszy interfejs zwiększający wygodę korzystania. Obecnie użytkownicy aplikacji mogą o dowolnej porze dnia i nocy, z każdego miejsca na świecie, łatwo, wygodnie i bezpiecznie monitorować urządzenia ekosystemu smart home.

Nowością jest wykorzystanie technologii Bluetooth Low Energy, dzięki czemu w kilka sekund można np. podłączyć i uruchomić kamerę monitoringu. Dodano też tryby zwiększające kontrolę nad kamerami i pozwalające na automatyczne i wygodne przełączanie między podłączonymi urządzeniami.

Wśród nowych funkcji zwiększających komfort korzystania z aplikacji są harmonogramy urządzeń, automatyzacja oraz kontrola prywatności. Udostępniono też oś czasu zdarzeń, dzięki której szybko można sprawdzić, kiedy poszczególne zdarzenia miały miejsce i odtworzyć związane z nimi zarejestrowane wideo.
Aplikacja mydlink zapewnia pełną kontrolę i monitorowanie urządzeń inteligentnego domu mydlink. Sterowanie urządzeniami takimi jak kamery, smart plugi lub czujniki odbywa się wprost z tabletu lub smartfona. Portfolio mydlink to skalowane zaawansowane rozwiązania technologiczne, z których obecnie korzysta ponad sześć milionów użytkowników na całym świecie. Platformę ulokowano w pięciu regionalnych centrach danych w różnych częściach świata, co zapewnia zgodność z regulacjami dotyczącymi zasad zachowania prywatności i ochrony danych na lokalnych rynkach.

Aplikacja mydlink jest dostępna do bezpłatnego pobrania dla systemów iOS oraz Android.

Więcej informacji: https://eu.dlink.com/pl/pl/dla-domu/smart-home