P60TW oraz Air Dots 1 nowe bezprzewodowe słuchawki w ofercie Kruger&Matz

Oferta firmy Kuger&Matz poszerzyła się o dwa modele słuchawek bezprzewodowych – P60TW oraz Air Dots 1. W obydwu nowościach zastosowano technologię True Wireless Stereo, dzięki czemu w czasie słuchania muzyki użytkownik może cieszyć się nieograniczoną przez zbędne kable swobodą.

P60TW oraz Air Dots 1  nowe bezprzewodowe słuchawki w ofercie Kruger&Matz

Nowe całkowicie bezprzewodowe słuchawki Kruger&Matz wykorzystując Bluetooth 5.0 gwarantują stabilne i szybkie połączenie oraz mały pobór energii. Dzięki technologii True Wireless Stereo te niewielkie słuchawki po wyjęciu z etui automatycznie łączą się ze sobą i parują z telefonem. Zastosowane przetworniki z magnesem neodymowym, w połączeniu z nowoczesną technologią gwarantują doskonały dźwięk, niemal jak w modelach przewodowych.

P60TW oraz Air Dots 1  nowe bezprzewodowe słuchawki w ofercie Kruger&Matz

Aby zwiększyć komfort obsługi słuchawek, umieszczono w nich wielofunkcyjny przycisk sterujący, dzięki któremu użytkownicy mogą dowolnie zmieniać głośność lub utwór albo odbierać lub odrzucać rozmowę telefoniczną. Wbudowany mikrofon sprawia, że obydwa nowe modele mogą posłużyć jako zestaw słuchawkowy – umożliwiają prowadzenie rozmowy bez wyciągania telefonu z kieszeni. Jest to przydatna funkcja np. na siłowni, a także w samochodzie – wystarczy włączyć tylko jedną słuchawkę, a drugą pozostawić w etui.

P60TW oraz Air Dots 1  nowe bezprzewodowe słuchawki w ofercie Kruger&Matz

Kruger&Matz P60TW oraz Air Dots 1  to idealne słuchawki dla osób uprawiających sport. Zasięg do 10 m sprawia, że użytkownik może swobodnie ćwiczyć na siłowni przy ulubionej muzyce w bezpiecznej odległości od smartfona, niwelując ryzyko uszkodzenia urządzenia. Dodatkowo model P60TW jest wodoodporny, zgodnie z normą IPX5, dlatego szczególnie sprawdzi się dla tych, którzy uprawiają aktywność fizyczną w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Co więcej, ten model posiada dodatkowy uchwyt, aby słuchawki nie wypadały z uszu w czasie biegania czy intensywnego treningu na siłowni.

P60TW oraz Air Dots 1  nowe bezprzewodowe słuchawki w ofercie Kruger&Matz

Niezależnie od tego ile czasu użytkownik spędza na słuchaniu muzyki całkowicie bezprzewodowe słuchawki Kruger&Matz w zależności od modelu mogą nieprzerwanie towarzyszyć od 4 (Air Dots 1) do 4,5 godziny (P60TW). A gdy zacznie brakować energii, baterię doładuje dedykowane etui z funkcją ładowania, które dodatkowo chroni słuchawki przez uszkodzeniem.