Sound Club Active PREMIUM – nowe douszne słuchawki bezprzewodowe od GoClever

Słuchawki Sound Club Active PREMIUM należą do całkowicie nowej linii akcesoriów audio w ofercie firmy GoClever. Śledząc trendy rynkowe oraz oczekiwania klientów słuchawki zostały wzbogacone o unikatowe funkcje oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne.

Jednym z największych wyróżników słuchawek Sound Club Active PREMIUM jest ich odporność na warunki zewnętrzne potwierdzona certyfikatem IPX5. Oznacz to że nie trzeba się już obawiać o wilgoć (deszcz, pot) oraz kurz i pył. Douszne słuchawki bezprzewodowe Sound Club Active Premium to idealny wybór dla ludzi ceniących sobie połączenie wygody i mobilności. Eleganckie satynowe wykończenie słuchawek nadaje im niepowtarzalny wygląd. Elastyczny przewód zauszny daje gwarancję wygody i stabilności podczas uprawiania aktywności fizycznej – dzięki czemu nie będzie trzeba przejmować się poplątanymi kablami.

Sound Club Active PREMIUM – nowe douszne słuchawki bezprzewodowe od GoClever

Słuchawki Sound Club Active PREMIUM to idealne rozwiązanie dla osób uprawiających aktywność fizyczną zarówno w klubach fitness jak i na świeżym powietrzu. Słuchawki pozwalają na słuchanie muzyki, komunikatów głosowych z aplikacji trenerskich. Dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego nie trzeba przerywać treningu ani przez chwilę.

Technologia APTX zapewnia bardzo wysoką, jakość dźwięku, za pośrednictwem łączności Bluetooth, jest porównywalna do tej, którą możemy uzyskać za pośrednictwem słuchawek przewodowych. APTX rozwiązuje problem słabej, jakości dźwięku, poprzez redukcję rozmiaru plików dźwiękowych, dzięki czemu są one przesyłane przez łącze bezprzewodowe bez wpływu, na jakość brzmienia. Technologia APTX to zdecydowanie wielki hit. Zapewnia lepszą jakość dźwięku w urządzeniach bezprzewodowych. Brzmią praktycznie tak samo jak ich przewodowe odpowiedniki. Jeżeli naprawdę zależy ci na bardzo dobrej jakości dźwięku, przy zachowaniu łączności bezprzewodowej to Sound Club Active PREMIUM są najlepszym rozwiązaniem.

Sound Club Active PREMIUM – nowe douszne słuchawki bezprzewodowe od GoClever

Dzięki DEEP BASS można poczuć prawdziwą głębię dźwięków idealne rozwiązanie dla miłośników cięższych brzmień jak i muzyki poważnej.

Pojemny akumulator umożliwia odtwarzanie do 6 godzin muzyki lub 8 godzin połączeń telefonicznych. Pełne ładowanie trwa tylko około dwóch godzin i odbywa się poprzez port USB. Sound Club Active posiadają na obudowie wielofunkcyjne przyciski pozwalające na proste i wygodne sterowanie funkcjami odtwarzania muzyki oraz odbierania i rozpoczynania połączeń telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu. Elastyczny przewód łączący słuchawki został zaprojektowany tak by wyeliminować możliwości splątanie ale tak by dać maksymalną stabilność i wygodę podczas użytkowania. Słuchawki wyposażono w technologię NFC, dzięki której szybko i wygodnie można sparować je z urządzeniem nadawczym.

Sound Club Active PREMIUM – nowe douszne słuchawki bezprzewodowe od GoClever

Dane techniczne słuchawek GoClever Sound Club Active PREMIUM:

  • Bluetooth: 4.1
  • Nfc: tak
  • Aptx,cpu,csr: tak
  • Akumulator: 130 mAh
  • Zasięg BT: do 10m
  • Częstotliwość: 20Hz-20kHz
  • Czas pracy: do 6 godzin odtwarzania muzyki; do 8 godzin rozmów
  • Wytrzymałość na wodę: IPX5
  • Funkcja zestawu głośnomówiącego: mikrofon, funkcja odbierania rozmów
  • EAN: 5906736073392

Znajdź najniższe ceny na słuchawki Bluetooth GoClever