Library 2S i Library 2 – nowe czytniki ebooków od Kruger&Matz

Marka Kruger&Matz wprowadziła do sprzedaży dwa czytniki e-bookó z serii Library. Model Library 2S, z matrycą E-ink Carta, oraz tańszy model Library 2 matrycą E-ink Pearl.

Library 2S i Library 2 – nowe czytniki ebooków od Kruger&Matz

Czytnik Library 2S, to kompaktowe i lekkie urządzenie, które pomieści ogromną bibliotekę. Wykorzystuje do tego pamięć wewnętrzną wielkości 8 GB, którą dodatkowo można rozbudować za pomocą karty microSD o maksymalnej pojemności 32 GB. Tysiąc propozycji e-booków czytelnik otrzymuje już na starcie w prezencie od Kruger&Matz.

Library 2S i Library 2 – nowe czytniki ebooków od Kruger&Matz

Przyjemne czytanie ulubionych lektur gwarantuje 6″ ekran o rozdzielczości 758×1024 px z matrycą E-ink Carta, która nie tylko imituje wygląd prawdziwej książki, ale zapewnia też 50% wyższy kontrast oraz eliminuje konieczność częstego odświeżania. Osoby, które potrafią wciągnąć się w lekturę do późnych godzin nocnych, z pewnością ucieszy opcja podświetlania ekranu. Na co dzień przyda się także funkcja szybkiego wyszukiwania tytułu, zmiany rozmiaru czcionki czy tworzenie zakładek. Dodatkowo czytnik e-book Kruger&Matz Library 2S obsługuje czcionkę (Open Dyslexic) przeznaczoną dla osób z problemem dysleksji, której specjalny kształt znacznie ułatwia rozpoznawanie liter. Z kolei wbudowana bateria po naładowaniu do maksymalnej pojemności 2000 mAh, pozwoli zagłębić się w lekturze na wiele długich dni bez konieczności podłączania do ładowarki.

W ofercie dostępny jest także tańszy e-book Kruger&Matz, model Library 2, który poza kolorem obudowy różni się rodzajem matrycy (E-ink Pearl), brakiem funkcji podświetlenia ekranu, pamięcią wewnętrzną (4GB) oraz pojemnością baterii (1500 mAh).

Library 2S i Library 2 – nowe czytniki ebooków od Kruger&Matz

Opcjonalnie obydwa urządzenia można schować do dostępnego w ofercie dedykowanego etui, które chroni czytnik przed zarysowaniami czy uszkodzeniami. Odpowiednio składana konstrukcja sprawia, że pokrowiec posłuży także jako podstawa, która pozwoli ustawić go w pozycji wygodnej do czytania.

Znajdź najniższe ceny na czytniki e-booków