Słuchawki bezprzewodowe z powerbankiem Platinet PM1080

W ofercie producenta zadebiutowały dokanałowe słuchawki Bluetooth PM1080 z powerbankiem w formie estetycznego pudełka, które zmniejsza szanse zgubienia zestawu. Komfort korzystania zwiększa ergonomiczny kształt, a także technologia wyciszania dźwięków otoczenia – cVc 6.0.

Słuchawki bezprzewodowe z powerbankiem Platinet PM1080
W skład zestawu Platinet PM1080 wchodzą dwie bezprzewodowe słuchawki oraz pudełko, które jest jednocześnie stacją ładującą i dodatkowym powerbankiem. Jego litowo-jonowa bateria o pojemności 1500 mAh pozwala na aż 10-krotne naładowanie akumulatora w słuchawkach. Jedno pełne ładowanie pozwala na 8 godzin rozmów i 6 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Czas ładowania słuchawek to 1 godzina, natomiast powerbanku – 2 godziny.

Słuchawki bezprzewodowe z powerbankiem Platinet PM1080
Do bezprzewodowej łączności z urządzeniami wykorzystano technologię Bluetooth 4.2 CSR ze wsparciem dla profili A2DP i AVRCP. Dzięki temu maksymalna odległość między słuchawkami a urządzeniem wynosi nawet 15 metrów, a połączenie jest jeszcze bezpieczniejsze. Nowy standard przekłada się również na wysoką jakość dźwięku i błyskawiczny czas parowania się z urządzeniami. Model PM1080 wspiera technologię cVc 6.0, która redukuje niechciane dźwięki otoczenia. To w połączeniu z czułym mikrofonem zapewnia wysoką jakość rozmów realizowanych przez ten zestaw.

Słuchawki bezprzewodowe z powerbankiem Platinet PM1080
Do słuchawek Platinet PM1080 dołączony jest komplet trzech rozmiarów końcówek dousznych, elegancki futerał oraz kabel USB do ładowania stacji dokującej.

Znajdź najniższe ceny na słuchawki bezprzewodowe